فصل داغ آژانس های تبلیغاتی و تورهای مسافرتی

فصل داغ آژانس های تبلیغاتی و تورهای مسافرتی

0
0
0
0
0
0

تورها و آژانس های هوایی پس از کرونا

آژانس های هوایی و تور لیدر ها یا همان برگزار کنندگان تورهای مسافرتی نیز مانند اکثر کسب و کارهای دنیا در ایام دوساله همه گیری جهانی کرونا دچار افت شدید مشتری و حتی تعطیلی در برخی مراکز شده اند. حال پس از دو سال دوران کرونا و واکسیناسیون سراسری کشور این امکان فراهم شده تا دوباره بازار تورهای داخلی و تورهای خارجی داغ شوند و از طرفی نیز افراد جامعه به شدت پیگیر مسافرت از طریق آژانس های هوایی و برگزار کننده های تور شده اند و آژانس های مسافرتی نیز با شروع فصل مسافرت و درخواست مشتریان وارد این رقابت شده اند. حال که رقابت ما بین تور لیدرها جریان گرفته است، هر کدام از آین آژانس های مسافرتی به طریقی وارد بازار تبلیغات برای جذب مخاطب هدف و مشتریان به القوه خود شده اند که ارسال پیامک یکی از این روش ها در حوزه جذب مشتری می باشد.

برای اینکه بیشتر با حوزه کسب و کار تور و آژانس های مسافرتی آشنا بشوید از شما دعوت می کنم تا انتهای این وبلاگ همراه ما باشید.

تور لیدر کیست و کار آژانس های مسافرتی چه می باشد؟

اگر شما هم عاشق سفر و ماجرا جویی باشید تا حالا حتما به شغل تور لیدری یا همان برگذار کننده تور فکر کرده اید و احتمالا دوست داشتید که وارد این بازار جذاب بشوید، اما قبل از تور لیدر شدن حتما باید آموزش های لازم را دیده و با نکات و سختی ها و مشکلات این کسب و کار مهیج آشنایی کامل پیدا گنید.

تورلیدر کیست؟

تورلیدر شخصی است که مسئولیت سفر گروه مسافران همراه خود در تور را به عهده دارد در اصل تورلیدر فردیست که در ابتدا اطلاعات کافی در حوزه مسافرت گروهی و دست جمعی را داشته و از لحاظ فکری و جسمی کاملا با شرایط سفر و مسافرت هماهنگ بوده و آشنایی کامل و کافی را داشته است و میتواند در هر شرایط با اتفاقات پیش بینی نشده در طول سفر مقابله کند. به عبارتی دیگر تورلیدر از ابتدا تا انتهای سفر همراه مسافران، موظّف است طبق برنامه‌ای که آژانس تعیین کرده و آنها بابت آن هزینه پرداخت کرده‌اند، سفر را اجرا کند. تورلیدر سرپرست گروه و مسئول تمام هماهنگی‌های سفر با اقامتگاه، راننده، راهنمای تور و... است و بروز هر گونه اشکالی، به عهده او است و از طرفی نیز تمامی مسافران باید همراه و همگام با تورلیدر خود همراه باشند.

حال چگونه میتوان یک تور لیدر قابل شد؟

در اوایل این امر به این صورت بود که هرکسی که کمی علاقه مند به تور و سفر بود و جاذبه های دیدنی شهر خود و یا شهر های دیگر را آشنایی داشت می توانست به راحتی تور لیدر شود اما پس بروز برخی مشکلات و آسیب های جدی در این بخش ، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری طی آیین نامه ای قوانینی را وضع کرد و در راستای همین قوانین، موسسات آموزشی مختلفی در جهت ارائه آموزش‌های استاندارد راهنمای تور و تورلیدری زیر نظر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شکل گرفتند. افراد بعد از گذراندن دوره و قبولی در آزمون‌های داخلی و آزمون جامع، کارت راهنمای تور دریافت می‌کنند که با آن مجوز برگزاری تور را به عنوان راهنما پیدا می‌کنند. پس دریافت مجوز اشخاص حال می توانند به صورت تور لیدر به صورت فردی و یا با همکارای آژانس های مسافرتی اقدام به برگذاری تور و سفرهای مسافرتی کنند.

تور بعداز کرونا

اما همانطور که در ابتدای این وبلاگ به آن اشاره شد به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن و منع شدن تردد بازار کسب کار آژانس های مسافرتی نیز دچار افت شدید در حوزه فعالیت های خود شدند ولی حال با واکسینه شدن 60 درصدی کشور بازار تور نیز بعداز دوسال شروع به فعالیت کرده اند و به اصطلاح بازارشان داغ شده است و رقابت مابین آژانسهای مسافرتی شدت گرفته و هرکدام از این آزانس های مسافرتی برای جذب سهم خود از بازار به روش های مختلف اقدام به این کار کرده اند که تبلیغات هدفمند و اصولی یکی از این روش ها می باشد. تبلیغات هدفمند اعم از بیلبورد تبلیغات تلویزیونی تراکت و پیامک به روش های مختلف می باشد

تبلیغات در حوزه آژانس های مسافرتی

تبلیغات در حوزه برگزاری تور نیز مانند سایر تبلیغات های کسب و کار های مختلف باید به صورت هدفمند و حرفه ای صورت گیرد تا بازدهی بالایی داشته باشد پیامک تبلیغاتی یکی از قدیمیترین و برترین روش های تبلیغات هدفمند می باشد که بیزنس های مختلف می تواند به راحتی به جامعه هدف خود با دست یابی به بانک اطلاعاتی مورد نظر پیام تبلیغاتی خود را ارسال و محصول و خدمت خود را معرفی نمایند. آژانس های مسافرتی با تهیه و استفاده از پنل های ویژه اس ام اس نیز به صورت مداوم اس ام اس های تبلیغاتی خود را به مشترکین و مشتریان خود و یا حتی به بانک اطلاعاتی خاص هر منطقه و شهر ارسال و اطلاعات جدید در حوزه برگزاری تورهای مختلف تورهای لحظه آخری تورهای ویژه و تورهای تفریحی و یا تور زیارتی و تورهای سیاحتی را به مشتریان تور و علاقه مندان تورهای مسافرتی و تفریحی ارسال می نمایند.

شما نیز اگر می خواهید کسب و کارهای خود در حوزه تور و برگزاری تورهای مسافرتی و آژانس های مسافرتی به مشتریان خود معرفی  وسهم خود را از بازار داغ تور کسب کنید با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید تا بهترین راهکار را در حوزه تبلیغات پیامکی دریافت نمایید.

ارتباط باما

  • تهران - سعادت آباد - خیابان دوازدهم پلاک 24 واحد6
  • 02178125000 - 02122361960
  • info@idehpayam.com

حریم خصوصی

درباره ما

شرکت داده گستران وب ایده به شماره ثبت 469305، با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات جهانی، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.

نماد ها

نماد

کلیه حقوق برای ایده پیام محفوظ ومتعلق به هلدینگ وب ایده می باشد