راهنمای خرید پنل پیامکی برای بازاریابی پیامکی

راهنمای خرید پنل پیامکی برای بازاریابی پیامکی

0
0
0
0
0
0

پنل پیامکی نرم افزاری در فضای اینترنت است که شما را قادر می سازد تا به مخاطبان و لیست شماره هایی که دارید پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید. ویژگی حائز اهمیت درباره ی پنل اس ام اس این است که به شما اجازه ی زمان بندی برای ارسال و مدیریت پیام را میدهد. سامانه پیامکی ویژگی متمایزی دارد که آن ارسال انبوه پیامک است . لیست شماره های یک اجتماع ، محله ، منطقه و شهر را دارا می باشد و می تواند در اختیار شما قرار دهد . نظر سنجی / قرعه کشی / متن پیامک آماده را دارا می باشد.

در هنگام خرید پنل پیامکی به کیفیت بیشتر اهمیت دهید تا تعرفه

هنگام خرید پنل پنل اس ام اس به نیازهای خود توجه کنید، چنانچه قصد ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی با تعداد بالا دارید منطقی است از پنل بزرگتر و حرفه ای تر استفاده کنید(و بعضا با قیمت بیشتر). با اتخاد این رویکرد تعرفه ارسال شما کمتر شده و در نتیجه در قیمت پنل پیامک شما صرفه جویی شگرفی صورت می پذیرد.

تفاوت تعرفه سامانه های پیامکی وابسته به کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی به کاربرانشان است. معمولا سامانه های پیامکی با تعرفه های بیش از حد ارزان دچار ضعف در ارائه خدمات ارسال پیامک و پشتیبانی از کاربرانشان هستند. برای مثال گاها پیش می آید ارسال پیامک شما نیمه کاره کنسل می شود در این مواقع لازم است مقدار اعتبار ارسال نشده به حساب شما بازگردد ولی در این سامانه های ارزان فروش این اصل مهم رعایت نمی شود.

خرید پنل پیامکی چه مزایایی را برای شما به همراه دارد؟

مقرون به صرفه

پیامک های متنی انبوه بهترین روش برای رشد و توسعه کسب و کارتان است، دلیل آن هم نرخ باز شدن ۹۸% پیامک های تبلیغاتی است.

گزارش ارسال دقیق
اس ام اس های متنی انبوه خود را ارسال نمایید و با استفاده از ابزارهای قدرتمند پیگیری ارسال پیامک در پنل پیامکی خود، به صورت آنی گزارشات ارسال و تحویل پیامک دریافت کنید.

تقویت وفاداری مشتری
مشتریان خود را درگیر کنید، درباره تبلیغات خود اطلاع رسانی کنید تا به نرخ حداکثر ۷۰% پاسخگویی مشتریان دست یابید. از خدمات پیامک انبوه برای ارائه نام برند خود استفاده کنید و آن را در نوک زبان همه بیاندازید.

افزایش فروش
با ارسال اس ام اس به مشتریان ، میزان فروش خود را تا 50٪ افزایش دهید و به آنها در مورد محصولات یا خدمات جدید خود ، تخفیف ها ، رویدادها ، پیشنهادات ، یادآوری ها و… اطلاع دهید.

داشتن یک استراتژی بازاریابی پیامکی امری حیاتی است. اول از هر چیز، پیشنهاد شما باید به اندازه ی کافی برای تشویق مشتریان جهت انتخاب شما، جذاب باشد. بنابراین از اول همه بر روی استراتژی درست ارسال پیامک تبلیغاتی تمرکز کنید.

طراحی شده توسط واحد طراحی و توسعه وب ایده .لطفا به جای کپی برداری ! دانلود کنید