جمعه سیاه پیامکی

جمعه سیاه پیامکی

0
0
0
0
0
0

SMS BLACK FRIDAY

جمعه سیاه پیامکی شرکت هلدینگ وب ایده

از امروز تا 5 آذر با شارژ 150.000.000 ریال به بالا 5% شارژ بیشتر هدیه دریافت نمایید.

بلک فرایدی و یا حراج جمعه در آمریکا و اکثر کشور های اروپایی روز بعد از روز شکرگزاری در آخرین جمعه ماه نوامبر به‌ شمار رفته و آغاز آیین خرید برای کریسمس که سال نو میلادی می باشد حساب می‌ شود. در واقع جمعه سیاه، یک روز تعطیل نیست، اما اکثر شرکت‌ها این اجازه را به کارکنان خود می‌ دهند تا این روز را به مرخصی رفته و به خرید سال نو بپردازند. سال‌ها است که این روز، شلوغ‌ترین روز برای فروشنده‌ها است. هر چند آمریکای شمالی محل اصلی رخداد این سنت است، اما همچون بسیاری از سنت‌های دیگر این منطقه، این سنت نیز به کشورهای دیگر سرایت کرده‌است. این روز به قدری اهمیت دارد که فروشگاه‌ها پیش از ساعت ۴ صبح کار خود را آغاز کرده و مردم از همان زمان برای خرید به فروشگاه هجوم می‌آورند و باید تا پیش از آغاز شب خرید کرده باشند و بلک فرایدی هر سال با سال قبل خود متفاوت است که امسال در تقویم ایران برابر با جمعه 5 آذر ماه سال 1400 می باشد.

از اهمیت روز جمعه سیاه یا بلک فرای دی میتوان بیان کرد که با توجه به این که در یکی دو سال اخیر به خاطر شرایط حاکم بر تمامی کشور های دنیا به دلیل شیوع کرونا با رکود اساسی مواجه شده و اکثر کسب و کارها در تمامی کشورها دچار افت در امر فروش شده اند و بلک فرایدی امسال از این حیث دارای اهمیت ویژه ای است که بعد از دوران همه گیری کرونا و بازگشت به حالت عادی جوامع تمامی فروشگاه ها و کسب و کارها در تلاش هستند تا از این فرصت طلایی بهترین استفاده را به عمل بیاورند تا ضرر و زیان وارده را به حدی بتوانند جبران نمایند.

در کشور ما نیز به همین بهانه فرصتی مناسبی ایجاد شده تا کسب کارها با تخفیف های ویژه در کسب کار خود از این فرصت استفاده کامل و بهینه را ببرند و تا حدودی به فروش کسب و کار خود رونق دهند و برای اطلاع رسانی روز بلک دی یا همان جمعه سیاه نیاز به تبلیغات دارند که یکی از روش های این اطلاع رسانی ارسال پیامک به کاربران مجموعه ها می باشد که که شرکت وب ایده این امکان را برای نمایندگان و کاربران خود ایجاد کرده تا ارسال های مشتریان خود را در این ایام با تخفیف و هزینه کنتری داشته باشند به این صورت که تمام کاربران و نمایندگان شرکت ایده پیام میتوانند از تاریخ 23 آبان ماه سال 1400 تا جمعه 5 آذر ماه سال 1400 میتوانند با شارژ پنل به مبلغ 150.000.000 ریال و بیشتر 5% شارژ بیشتر دریافت نماییند.

 

 

ارتباط باما

  • تهران - سعادت آباد - خیابان دوازدهم پلاک 24 واحد6
  • 02178125000 - 02122361960
  • info@idehpayam.com

حریم خصوصی

درباره ما

شرکت داده گستران وب ایده به شماره ثبت 469305، با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات جهانی، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.

نماد ها

نماد

کلیه حقوق برای ایده پیام محفوظ ومتعلق به هلدینگ وب ایده می باشد