ارسال-پیام-اطلاع-رسانی-همگانی

یکی از جدیدترین ماژول های پنل پیامک انبوه سامانه ایده پیام که در پنل های کاربری و نمایندگی قابل دسترسی می باشد ارسال پیام از خط خدماتی می باشد.

به دلیل محدودیت جدید اپراتورها مبنی بر عدم امکان خدماتی نمودن خطوط حقیقی پیامک انبوه ، جهت ارسال پیامک به خطوط بلک لیست مخابرات بسیاری از کاربران با مشکل عدم دریافت پیامک هایشان توسط مخاطبین بلک لیست که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود نموده اند ،  مواجه شده اند . در واقع از آبانماه سال ۱۳۹۴ طبق اعلام اپراتورها تنها خطوط حقوقی خدماتی شده و امکان ارسال به خطوط بلک لیست برای آنان آزاد خواهد گشت.

کاربران می توانند با فعالسازی یک خط خدماتی که به صورت پیش فرض برای کلیه کاربران یک خط خدماتی به پنل ها داده شده است پیام های خود را به مشتریان خود ارسال نمایند.

شما می توانید با استفده از این ماژول با استفاده از اطلاعات مخاطبینتان متن پیامکتان را تنظیم و به آنان پیامک انبوه ارسال نمایید.

از طریق این خط میتوانید کلیه اطلاع رسانی های خود را فقط به مشترکین خود ارسال کنید و در صورت تبلیغات یا ارسال پیام به غیر از مشترکین خود خط از پنل حذف می شود.

دریافت خط اختصاصی خدماتی 
 کاربرانی که به صورت حقوقی فعالیت دارند میتوانند فرم مربوطه به خدماتی سازی خطوط را با شرایط بسیار عالی ایده پیام ارسال کنند و خط اختصاصی خود را به حالت خدماتی تغییر دهید. 
درحال حاضر در ماه 2 بار خطوط جهت خدماتی سازی به اپراتور همراه اول ارسال می گردد و حداقل زمان خدماتی شدن خط 1 هفته و حداکثر 1 ماه می باشد. 
کاربرانی که به هردلیل امکان خدماتی سازی برایشان میسر نیست میتوانند از 2 خط خدماتی عمومی (5000400700 -- 5000121505 )  که در پنل قرار داده شده است و همچنین برخلاف بسیاری از سامانه ها با هزینه فعال می کنند این 2 خط به صورت رایگان، سامانه ایده پیام به صورت پیش فرض زمان ثبت نام بلافاصله در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید استفاده نمایید.
درضمن این خطوط خدماتی ارسال از وبسرویس نیز فعال بوده و شما میتوانید این خطوط را برای ارسال های سایت های خود مثل تایید ثبت نام، اطلاعیه های سایت های خود، تایید پرداخت، کد تاییدیه تایید سفارشات و... متصل کنید و خیال آسوده پیامک های شما به مقصد برسد.

عضویت در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و اشتراک در خبرنامه ما با یک کلیک